Modelowanie i korekcja sylwetki

Bielizna modelująca ma za zadanie ukryć niedoskonałości i wyeksponować wszystkie walory naszego ciała. Dobrej jakości bielizna wykonana jest z materiału oddychającego, nie krępuje ruchów i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. W zależności od okolicy ciała, która chcemy wymodelowac mamy do wyboru m.in. halki, body, wysokie figi, figi pod bi...

Bielizna modelująca ma za zadanie ukryć niedoskonałości i wyeksponować wszystkie walory naszego ciała. Dobrej jakości bielizna wykonana jest z materiału oddychającego, nie krępuje ruchów i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. W zależności od okolicy ciała, która chcemy wymodelowac mamy do wyboru m.in. halki, body, wysokie figi, figi pod biust, tuby i bokserki.

Więcej

Modelowanie i korekcja sylwetki Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Body

  Body modelujące, korygujące. Bielizna do zadań specjalnych- zakładane w celu wygładzenia lub wyszczuplenia brzucha, talii i pleców. Pomaga poczuć się komfortowo lub optycznie odjąć kilka kilogramów. Dobrej jakości bielizna nie powoduje nadmiernego ucisku, jest niewidoczna dla osób postronnych i oddychająca.

 • Halki

  Halki modelujące, wyszczuplające, korygujące. Bielizna przeznaczona do założenia pod sukienkę. Ma za zadanie wymodelować lub/i wyszczuplić sylwetkę. Pomaga poczuć się komfortowo, jest oddychająca, nie powoduje nadmiernego ucisku. Halka korygująca często pozwala na założenie mniejszego rozmiaru sukienki niż zazwyczaj używany.

 • Figi

  Figi modelujące, wyszczuplające. Majtki modelujące lub/i wyszczuplające, często sięgające do talii. Pomagają wygładzić dolną partię brzucha, pośladki lub zmniejszyć obwód. Dostępne są również modelujące stringi.

 • Spodenki

  Spodenki modelujące, wyszczuplające. Modelują brzuch, wyszczuplają talię, podnoszą pośladki. Spodenki mogą być używane na codzień, sa oddychające, nie powodują nadmiernego ucisku.

 • Rajstopy

  Rajstopy modelujące, wyszczuplające. Idealnie modelują talię, spłaszczają brzuch, podnoszą pośladki. Bardzo wygodne rozwiązanie, brak nadmiernego ucisku, swoboda ruchów.

 • Pasy do pończoch

  Modelujące pasy do pończoch. Bielizna pomagająca wyszczuplić i wymodelować okolice bioder, pas i pośladki. 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów