Jak się zmierzyć?

Dobór odpowiedniego biustonosza jest ważny nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Prawidłowo dobrany biustonosz gwarantuje wygodę, dba o bezpieczeństwo Twoich piersi i ma znaczący wpływ na poczucie kobiecości.

Aby prawidłowo ustalić rozmiar biustonosza, przejdź z nami przez dwa etapy, trzeci - obliczenie Twojego rozmiaru - pozostaw nam!

Do wykonania pomiaru potrzebny nam będzie centrymetr krawiecki i nieusztywniony biustonosz.
Pamiętaj, by dokonać pomiarów odpowiednią stroną miarki.

Mierzenie obwodu pod biustem.
Stań prosto przed lustrem.

Ułóż miarkę bezpośrednio pod biustem, równo w poziomie. Delikanie ściśnij, by mieć pewność, że miarka równo przylega na całej długości, i odczytaj wynik.

Mierzenie obwodu w biuście.

Niewielkie, jędrne biusty mierzymy na stojąc prosto. Biusty duże i opadające mierzymy lekko pochylając się do przodu, na wysokości brodawek.

Miarka musi być ułożona równo, delikatnie ściśnij miarką piersi, by mieć pewność, że dobrze przylega na całej długości. Odczytaj prawidłowo wynik.
Obwód pod biustem:
 cm
Twój rozmiar to: ?
Obwód na biuście:
 cm
Wynik wskazuje rozmiar w przybliżeniu. Właściwy rozmiar może się różnić w zależności m.in od rozmiarówki przyjętej przez producenta. W celu uzyskania dokładniejszych wyliczeń skontaktuj się z nami: sklep@sublima-bra.pl